Zapytaj czaszki

Wiele lat temu cały świat obiegła informacja o niezwykłym znalezisku w Ameryce Południowej – kryształowych czaszkach. Przeprowadzono badania i stwierdzono, że czaszki te pochodzą sprzed wielu wieków, że mają niezwykłą moc, a na dodatek nie mogły być wykonane przez człowieka na ówczesnym poziomie technicznym. Nawet w pracowniach Hewlett Packard, w których przeprowadzono badania czaszek stwierdzono, że także na obecnym poziomie technicznym wykonanie tak precyzyjne byłoby niemożliwe i zajęłoby wiele czasu.

Na świecie jest wielu badaczy fenomenu kryształowych czaszek. Jednym z nich jest Joshua Shapiro wraz z żoną Daisy. Od lat zajmują się oni czaszkami, jeżdżą z nimi po świecie wykonując zabiegi lecznicze. Joshua mówi: Zafascynowały mnie czaszki, ich tajemnica. Ciągle mam dzięki nim nowe informacje. Jeżdżę po świecie razem z Daisy, moją żoną i wszędzie tam, gdzie jesteśmy pokazujemy czaszki i medytujemy z ludźmi, którzy do nas przychodzą, z przesłaniem pokoju. Przyjmujemy też na zabiegi lecznicze, w trakcie których pomagamy w wyzdrowieniu z wielu chorób. W czaszkach zakodowana jest wiedza wielu wieków, wielu mistrzów i miejsc mocy, dzięki której dokonywane jest uzdrowienie chorych osób. Każdy zabieg z czaszkami jest inny, każdy inaczej reaguje.

Maciej Trojanowski z programu “Nie do wiary” w TVN, który zaprosił do Polski Joshua i Daisy uczestniczy we wszystkich sesjach leczniczych i obserwuje jak niesamowite efekty przynosi działanie czaszek.

Joshua i Daisy będą uzdrawiali w Warszawie od 20-22 listopada. Indywidualna sesja z czaszkami trwa około 30-40 minut. Na sesję można również przynieść ze sobą kryształ górski, który zostanie zakodowany energią czaszek.

W Centrum Terapii i Masażu w Warszawie, gdzie będą się odbywały sesje lecznicze z czaszkami można również skorzystać z wielu porad i zabiegów leczniczych, a także seansów jasnowidzenia i wróżenia z kart symbolicznych, albowiem przyjmują tam: Acharya Udaya Dev – lekarz medycyny akademickiej i ayurvedyjskiej, Dash – rehabilitant, masażysta i bioenergoterapeuta, Donata Trapkowska – mistrz bioenergoterapii oraz konchowania i świecowania uszu, specjalista feng-shui i astrologii chińskiej, Marek Bubella – bioenergoterapeuta, egzorcysta, Yeshi Lhosar – lekarz medycyny akademickiej i tybetańskiej, dr n. med. Jerzy Golański – chirurg, urolog, specjalista akupunktury, Włodzimierz Łagodzki – bioenergoterapeuta, masażysta, yoga, Anna Romanowska – masażystka, bioenergoterapeuta, Lakszman Kandel – astrologia hinduska, feng-shui wg technik hinduskich, pudże, Aneta Szymczak – doradztwo życiowe, Jerzy Kąca – bioenergoterapeuta, Dorota Radomska – jasnowidzenie, doradztwo na podstawie kart symbolicznych, Maria Czubak – bioenergoterapia, Ewa Waluk – psycholog kliniczny, mediator rodzinny, astropsycholog, astrolog, Tatiana Zagajewa – terapeuta, badania metodą Voll`a, ekspres kontrola Fleet test – szybka (1,5 min.) diagnostyka stanu funkcjonowania organizmu, terapie przeciwbólowe, Roman Skrzypczak – terapeuta, instruktor medytacji w Treningu Szambali, Andrzej Załęski – homeopatia, Grażyna Heinrich – numerolog, terapeuta, Bożena Wojtysiak- Kuberska – jasnowidz, bioenergoterapeuta.

Wszyscy oni zapraszają na Wróżby Andrzejkowe
w godzinach 10-21.
Z tym numerem
Nowej Gazety Praskiej
na wszystkie zabiegi
w Centrum
10 procent zniżki.
Centrum mieści się przy Placu Na Rozdrożu 3 m. 6.
Informacje i zapisy na sesje uzdrawiania kryształowymi czaszkami pod numerem tel. 423-08-41, 423-95-79.

Teresa Brych