najnowsze osiągnięcie diagnostyki

Oberon

Rozmawiam z lekarzem medycyny na temat nowoczesnej diagnostyki komputerowej z użyciem aparatu OBERON - co to takiego, co oferuje i czego możemy się po takim badaniu spodziewać?
Jest to aparatura diagnostyczna pozwalająca na wychwycenie aktywności bioelektrycznej neuronów mózgu i rozszyfrowanie zawartych w nim informacji na temat stanu zdrowia człowieka. Ocenia wszystkie jego organy, a więc serce, płuca, wątrobę, żołądek, trzustkę, tarczycę, nerki, nadnercza, narządy płciowe, przysadkę mózgową i inne. Warto poznać stan swojego zdrowia aby wcześniej wykryć zagrażające schorzenia i uniknąć ich dalszego rozwoju rozpoczynając wczesną kurację i dobierając właściwe leki oraz preparaty odżywcze. Badanie przeprowadza lekarz, który następnie sugeruje jakie dalsze badania diagnostyczne należy wykonać bądź jakie leczenie należy wdrożyć. Chory otrzymuje wynik badania w postaci wydruku komputerowego.
Czy komputerowe badanie z użyciem aparatu OBERON jest badaniem bezpiecznym?
Badanie jest bezkonkurencyjne pod względem bezpieczeństwa i wygody dla pacjenta, nie wymaga specjalnego przygotowania a chory nie musi się rozbierać. Badanie nie powoduje napromieniowania organizmu a przede wszystkim jest całkowicie bezbolesne i nieinwazyjne. Badaniu mogą być poddane nawet dzieci w wieku od 3 roku życia.
Czy możemy przybliżyć Czytelnikom ile kosztuje badanie?
Trwające od 1 do 2 godzin badanie może zastąpić w formułowaniu wstępnej diagnozy wiele czasochłonnych i kosztownych badań specjalistycznych tj. tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, mammografia. Koszt badania podstawowego wynosi 150 złotych. Wszelkich informacji udzielają pracownicy Gabinetu Medycyny Bioinformacyjnej „AUXILIUM” ul. Trocka 10 A, pok. 6, tel. 679-30-60 lub 0-502-813-252