Neuronet w Białołęce

Osoby chore na padaczkę i ich rodziny będą mogły uzyskać informacje na temat schorzenia, sposobów leczenia i rehabilitacji, otrzymać broszury i materiały, uzyskać poradę nie opuszczając Białołęki. W siedzibie Ośrodka Integracyjno - Rehabilitacyjnego "Krasnal" przy Pancera 10, w każdy poniedziałek będzie dyżurować Elżbieta Czerwińska, wolontariuszka fundacji Neuronet, służącej pomocą osobom chorym na padaczkę. Elżbieta Czerwińska uzyskała również zgodę burmistrza Arkadiusza Przybylskiego na kwestowanie na rzecz chorych przy okazji festynów i uroczystości gminnych.
      Jednocześnie Neuronet nawiązuje ścisłą współpracę z "Krasnalem" użyczając mu m.in. miejsca na serwerze. Tak więc "Krasnal" będzie niedługo miał swoją witrynę w internecie. Być może już niebawem w jednej z wózkowni w osiedlu Erazma powstanie grupa wsparcia dla rodzin chorych na padaczkę. (joel)
Ewa Tucholska