InfoPraga

W dniu ukazania się tego numeru NGP, przy ul. Ząbkowskiej 36 otwiera swe podwoje InfoPraga. Ten nowy punkt informacji turystycznej i kulturalnej będzie przybliżał warszawiakom i turystom prawobrzeżną stronę stolicy, pomoże im odkrywać bogactwo Pragi, jej dziedzictwa i ducha artystycznego. "Chcemy nauczyć ludzi chodzenia po Pradze, otworzyć przed nimi drzwi miejsc, które dotychczas znane były w wąskich kręgach bywalców i przyzwyczaić ich do tego, że na Pradze zawsze coś się dzieje" - mówi Anna Owsiany, autorka projektu, który został przygotowany i będzie prowadzony przez animatorów kultury ze Stowarzyszenia "Monopol Warszawski", we współpracy ze Związkiem Stowarzyszeń Praskich.

InfoPraga zaprasza w godzinach 10 - 18, dodatkowe informacje można uzyskać tel. 0605-342-813 oraz gabrielazoltaniecka@infogaleria.pl